Цензор.НЕТ

31.08.19 22:10

Україна запрошує Польщу брати участь в інвестиційних проектах із відновлення інфраструктури Донбасу, - ОП

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Польщі провів зустріч із головою Ради міністрів республіки Матеушем Моравецьким.

Україна запрошує Польщу брати участь в інвестиційних проектах із відновлення інфраструктури Донбасу, - ОП

Сторони вказали на постійне зростання взаємного товарообігу і важливість проведення найближчим часом засідання Міжурядової українсько-польської комісії з питань економічної співпраці, пише Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу глави держави.

Володимир Зеленський і Матеуш Моравецький обговорили подальший розвиток двосторонніх торговельно-економічних відносин, співпрацю у промисловій, енергетичній галузях, а також можливість посилення прикордонної співпраці.

Глава Української держави запросив Польщу до участі в інвестиційних проектах із відновлення інфраструктури Донбасу.

На зустрічі також ішлося про можливість використання польського СПГ-терміналу у Свіноусті для диверсифікації постачання газу в Україну, що є важливим кроком для гарантування енергетичної безпеки нашої держави.

Ще однією темою переговорів було підвищення ефективності роботи пунктів пропуску на кордоні двох країн.

Нагадаємо, Володимир Зеленський перебуває в Польщі з дводенним офіційним візитом. Сьогодні він зустрічався з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Крім цього, у нього заплановано зустрічі з маршалом Сенату Станіславом Карчевським, головою Ради Міністрів Матеушем Моравецьким, лідером найбільшої опозиційної партії Польщі "Громадянська платформа", головою комісії Сейму у закордонних справах Ґжеґожем Схетиною.

Очікується, що Зеленський також зустрінеться з представниками українського та польського бізнесу, а також з українською студентською молоддю.

Завтра український лідер візьме участь у меморіальних заходах із нагоди 80-річчя початку Другої світової війни, а також проведе низку двосторонніх переговорів із лідерами інших країн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики