Цензор.НЕТ

03.09.19 20:23

Посади головнокомандувача ЗСУ та начальника Генштабу розділять до кінця року

Міністерство оборони і Генеральний штаб Збройних сил України поділять повноваження. Також будуть розділені посади головнокомандувача і начальника Генштабу.

Посади головнокомандувача ЗСУ та начальника Генштабу розділять до кінця року

Про це в інтерв'ю інформагентству Міноборони "Армія.Inform" розповів перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-полковник Ігор Колесник, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодо розмежування посади начальника Генерального штабу і головнокомандувача Збройних сил України, а також реформування командувань видів, то це завдання ми виконаємо до кінця цього року", - зазначив він

Колесник пояснив, що головнокомандувач командуватиме ЗСУ, а органом, який забезпечуватиме його роботу і надаватиме всебічну підтримку в реалізації його рішень, буде Генеральний штаб.

Трансформацію військового управління планується завершити до кінця 2020 року.

"Кінець 2020 року. До цього часу ми перейдемо на нову систему управління і підберемо новий професійний особовий склад в оновлені структури", - зазначив Колесник.

За його словами, суть реформи полягатиме в чіткому поділі повноважень між органами військового управління, які займаються розвитком, підготовкою і забезпеченням ("генеруванням") Збройних сил, і тими, які здійснюють застосування військ.

"Згідно з принципами країн НАТО оборонне відомство як орган центральної влади має здійснювати демократичний цивільний контроль над Збройними силами, ресурсне забезпечення армії, а також визначати оборонну політику, а Генеральний штаб - реалізовувати її", - сказав Колесник.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики