Цензор.НЕТ

04.09.19 11:11

Гончарук запропонував IT-індустрії заснувати Фонд розвитку людського капіталу: "Ми сподіваємося створити умови, щоб галузь зростала швидше"

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук запропонував створити Фонд розвитку людського капіталу для IT-галузі, який би керувався самою галуззю.

Гончарук запропонував IT-індустрії заснувати Фонд розвитку людського капіталу: "Ми сподіваємося створити умови, щоб галузь зростала швидше"

"Проблема - брак кадрів... Ми сподіваємося створити умови, щоб галузь зростала швидше", - сказав Гончарук у кулуарах зустрічі уряду з експортною ІТ індустрією, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна

За його словами, кошти цього Фонду підуть на стипендії для талановитих студентів, гранти для молодих учених і створення освітньої інфраструктури.

Зі свого боку голова Державної податкової служби (ДПС) Сергій Верланов повідомив, що пропонується ввести спеціальну опцію оподаткування для ФОП в IT-галузі.

Крім 5%-го єдиного збору, 1,5%-го військового збору та ЄСВ з двох мінімальних зарплат, глава ДПС передбачає введення збору на розвиток людського капіталу. Він адмініструватиметься службою і надходитиме до Фонду, керований галуззю, а його ставка буде поступово піднята з 1% у 2020 році до 5% - у 2024-му.

За словами Верланова, ця опція оподаткування дасть більше гарантій і переваг, однак перехід на неї є добровільним, і охочі можуть залишитися на сьогоднішній третій формі оподаткування "спрощенців".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики