Цензор.НЕТ

04.09.19 13:22

Найманці РФ посилюють свої позиції і встановлюють заборонені протипіхотні міни, - ГУР

На передову прибувають мотострілецькі підрозділи найманців РФ, посилені додатковим озброєнням і технікою. Для маскування техніки окупанти використовують будівлі цивільної інфраструктури.

Найманці РФ посилюють свої позиції і встановлюють заборонені протипіхотні міни, - ГУР

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

"За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ протягом ротації передових підрозділів, яка триває з середини серпня ц.р., приховано посилює позиції з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Зокрема, на передову прибувають мотострілецькі підрозділи підсилені додатковим озброєння і технікою, у т.ч. танками, самохідними артилерійськими установками та мінометами. Для маскування техніки окупанти використовують будівлі цивільної інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

"Крім того, як інформує Головне управління розвідки Міноборони України, прибулі за ротацією підрозділи противника інтенсивно проводять інженерні роботи у районах дислокації, у т.ч. встановлюють додаткові мінно-вибухові загородження з використанням заборонених міжнародним правом протипіхотних мін МОН-50 та ОЗМ-72", - додали у відомстві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики