Це все плітки, на посту глави МОЗ я не тимчасово, - Скалецька

3461 44
Це все плітки, на посту глави МОЗ я не тимчасово, - Скалецька

Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що жодних домовленостей про її тимчасове перебування на цій посаді не було, і називає подібні розмови чутками.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це Скалецька сказала на пресконференції, коментуючи інформацію про те, що вона обіймає посаду нібито тимчасово, а потім міністерство очолить Михайло Радуцький.

"Для мене, як для юриста є очевидним - нічого іншого не звучало поза тим, що є звичайна подача на кандидата, є звичайне затвердження, і жодної іншої інформації щодо домовленостей я ніколи не отримувала", - заявила Скалецька.

Вона зауважила, що спілкувалася з Михайлом Радуцьким, якого називали одним із претендентів на посаду міністра охорони здоров’я, лише на телеефірах і лише на медичну тематику.

"У якийсь певний момент сказали, що шукають (кандидата) на вакансію, запропонували надіслати своє резюме. Нічого більше, ніж подати своє резюме, не відбувалося. Все решта є плітками. Мені справді було цікаво чути різні версії того, що відбувалося", - сказала Скалецька.

Як додав на пресконференції радник міністра охорони здоров’я Дмитро Раімов, "є завдання Кабміну та Президента, є консолідація з профільним комітетом Верхової Ради, і немає розмов, що хтось на посаді тимчасово".

Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що кандидатура Зоряни Скалецької розглядалася на посаду першого заступника міністра охорони здоров'я і згодом відбудеться ротація, і МОЗ очолить Михайло Радуцький. Сам Радуцький заявив, що планує працювати у Верховній Раді.

Топ коментарі
+8 cloud2009 26ea8082
а на хрена ему что бы малороссийские дети становились украинцами...?
Так ими управлять будет тяжелее...
Віктор Шишкін наш Президент

@fjfghfg

·8 мин

Зеленський не став підписувати закон про держпідтримку "Пласту"...
показати весь коментар
04.09.2019 14:53
+6 Ali Hasan
Это все слухи, на посту главы Минздрава я не временно, - все на цьому Світі тимчасово. А зебіли зараз як непорозуміння просто недовго.
показати весь коментар
04.09.2019 14:50
+6 ggl chrm
Временно, г-жа Скалацкая. Все в этом мире временно. Да и за его пределами тоже. Вон папередница Богатырева не единожды хватала Б-га за бороду и думала, что так будет вечно. Ан нет, не получилось. Оказалось, что все временно. Хотя, может не там хватала? Кто знает...У времени и истории свое понимание ситуации и того, что мы думаем. За секунду можно оказаться не там, где хотелось бы. И взлететь туда, куда не надо. А пока - надо работать. Там жизнь покажет.
показати весь коментар
04.09.2019 15:01