Цензор.НЕТ

04.09.19 20:07

На засіданні ТКГ у Мінську українська сторона порушила питання про повернення представників Росії до СЦКК, - Оліфер

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську порушила питання про повернення російської сторони в Спільний центр із контролю та координації сторін.

На засіданні ТКГ у Мінську українська сторона порушила питання про повернення представників Росії до СЦКК, - Оліфер

Про це повідомила прессекретар представника України в ТКГ Дарка Оліфер на своїй сторінці у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Минулі два тижні позначилися збільшенням кількості порушень режиму тиші з боку НЗФ ОРДЛО, зокрема із застосуванням зброї, забороненої Мінськими домовленостями. Тому в рамках засідання ТКГ українська сторона порушила питання щодо повернення російської сторони до Спільного центру з контролю та координації сторін. Цей двосторонній українсько-російський механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню доцільно відновити", - написала Оліфер.

Прессекретар Кучми зазначила, що в соціально-економічній підгрупі було досягнуто домовленості щодо подальшого відновлення сталого мобільного зв'язку на всій території Донбасу. Окремо йшлося про повернення державної та приватної української власності на території ОРДЛО.

"Погоджено, що під час наступного засідання підгрупи буде розглянуто окремий приклад підприємства, яке підлягає поверненню українському власникові, - хлібзаводу", - додала Оліфер.

Нагадуємо, в грудні 2017 року Росія відкликала своїх представників зі складу СЦКК і на Донбасі діяла лише українська сторона СЦКК.

На засіданні ТКГ у Мінську українська сторона порушила питання про повернення представників Росії до СЦКК, - Оліфер 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики