Цензор.НЕТ

04.09.19 22:17

Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли агресію РФ називають "громадянською війною", - МЗС відреагувало на слова угорського держсекретаря

3 вересня в МЗС України було запрошено тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні пані Крістіну Марфі. Угорському дипломату було висловлено рішучий протест у зв'язку із заявою державного секретаря Канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Трістана Азбея 30 серпня, який використав неприпустиму риторику, зокрема щодо "кризи війни" в нашій державі.

Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли агресію РФ називають "громадянською війною", - МЗС відреагувало на слова угорського держсекретаря

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційному коментарі МЗС,

У тексті зазначається: "Було зазначено, що категорично неприйнятною для України є ситуація, коли високопосадовці сусідньої держави називають збройну російську агресію проти України, що триває з 2014 року, "громадянською війною". Це не лише не відповідає дійсності, а і суперечить офіційній позиції країн-членів ЄС і НАТО, до яких належить також і Угорщина. Санкції ЄС проти РФ запроваджено саме у зв’язку з цією агресією, і подібна підміна понять жодним чином не сприяє її припиненню.

Українська сторона розраховує на подальшу солідарність наших партнерів у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України, а також звертає увагу на необхідність називати речі своїми іменами: саме збройна російська агресія проти України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики