Цензор.НЕТ

04.09.19 23:49

НАТО має допомогти Україні та Грузії на шляху євроатлантичної інтеграції, - президент Литви Науседа

Виходячи з поточної ситуації у сфері безпеки, НАТО має зміцнювати власну оборону і допомогти партнерам - Україні та Грузії - на шляху євроатлантичної інтеграції.

НАТО має допомогти Україні та Грузії на шляху євроатлантичної інтеграції, - президент Литви Науседа

Про це в Брюсселі під час пресбрифінгу за підсумками зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом заявив президент Литви Гітанас Науседа, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Під час зустрічі ми обговорили загрози і виклики в нашому регіоні і за його межами. Ми маємо прискорити роботу і повністю виконати рішення щодо адаптації і розвитку НАТО. Ми маємо бути готовими захистити і вберегти наші країни і народи. Ми також мусимо надати підтримку і допомогти нашим надійним партнерам і друзям, таким як Грузія і Україна, на шляху євроатлантичних реформ та інтеграції", - сказав президент Литви.

Він зазначив, що міжнародний порядок, заснований на правилах, зараз піддається важким випробуванням. Російське ставлення до міжнародної безпеки і модель поведінки, на жаль, не змінилися.

"Росія продовжує порушувати ключові договори і робить агресивні дії щодо наших демократій. НАТО завжди було основою оборони і безпеки Литви, і це залишиться пріоритетом мого порядку денного", - підкреслив Науседа.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики