Цензор.НЕТ

05.09.19 15:22

На Львівщині співробітник поліції зазнав ножового поранення під час затримання двох засуджених, які втекли з колонії. ФОТО (оновлено)

Співробітник поліції Львівщини Олег Франків зазнав проникаючого ножового поранення грудної клітки, затримуючи двох засуджених, які втекли з виправної колонії.

На Львівщині співробітник поліції зазнав ножового поранення під час затримання двох засуджених, які втекли з колонії. ФОТО (оновлено)

Подія сталася 4 вересня близько 19:30 в одному з сіл Жидачівського району, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Своєю чергою директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко на своїй сторінці в мережі Facebook розповів подробиці інциденту.

"Увечері вчора біля моста через Стрий у селі Межиріччя, перебуваючи поза службою, поліцейський помітив двох підозрілих, що були схожі за орієнтуванням на двох в’язнів-утікачів з місцевої Миколаївської виправної колонії: Буртовенка і Дмитрука. Один відбував ув’язнення за зґвалтування і розбій, інший за виготовлення наркоти. Злочинці - один киянин, інший житомирянин, і шукали їх скрізь. Здавалося, чи треба було ризикувати поліцейському Франківу, який був не на службі у цивільному? Але він виявився хлопцем сміливим: повідомив колег з райвідділу про підозрілих і рішуче, один проти двох, спробував їх голіруч затримати", - розповів Шевченко.

Зазначається, що поліцейського вдарили заточкою, яка поцілила просто в серце. Бандитів вчасно впіймали колеги сержанта Франківа.

Поранений поліцейський госпіталізований, його стан лікарі оцінюють як стабільно важкий.

Шевченко сподівається, що новий начальник поліції Львівської області Василь Віконський гідно нагородить героя-поліцейського.

На Львівщині співробітник поліції зазнав ножового поранення під час затримання двох засуджених, які втекли з колонії 01
На Львівщині співробітник поліції зазнав ножового поранення під час затримання двох засуджених, які втекли з колонії 02
На Львівщині співробітник поліції зазнав ножового поранення під час затримання двох засуджених, які втекли з колонії 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики