Цензор.НЕТ

05.09.19 12:37

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар

Через два тижні українці прокинуться в країні, що нагадує Білорусь, якщо законодавчі ініціативи нової влади будуть схвалені парламентом.

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила нардепка від ЄС Вікторія Сюмар на підставі аналізу низки пропонованих законопроєктів.

"За 5 останніх років ми так багато дискутували про демократію, права людини, баланс влади та незалежність силових органів... Зараз на це блискавично плюють", - написала нардепка, коментуючи запропоновані зміни до закону про прокуратуру.

Зокрема, зазначається, що цим законопроєктом хочуть припинити повноваження кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів і передати її функції генпрокурору. Разом з іншими проєктами законів очікується повна концентрація всіх силових структур в одних руках, переконана Сюмар.

"А знаєте, що тепер означає закон про "перезавантаження влади"? Незалежні держсекретарі відміняються, конкурси теж, кількість заступників у центральних органах виконавчої влади з двох збільшується до п'яти, ну і захист права державної служби - відміняються", - пише вона.

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 01
Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 02

"А знаєте що таке Забезпечення відкритості і прозорості діяльності ВР? Окрім незачитування прізвищ депутатів та їхніх запитів, ще й позбавлення, по суті, права опозиції подавати запити президентові. Тепер для цього треба буде 226 депутатів, а не 150, як раніше", - продовжує нардепка.

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 03

"Якщо раніше порядок денний формувався за пропозицією депутатських фракцій і комітетів ВР, то тепер вводиться поняття План законопроектних робіт. І хто його визначає? Один спікер. Тому не варто Раду скорочувати до 300 депутатів. Достатньо залишити Одного. Або Одну. Одну зелену кнопку", - додає Сюмар.

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 04

"І нарешті. Продати Державу Україну. Не окремі держпідприємства, які варто таки приватизувати. А всі державні об’єкти. Продати. Все. Одним і простим законом", - резюмує представниця "Євросолідарності".

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 05

"За два тижні ми з вами проснемося в іншій державі, яка значно більше буде схожа на вчорашню Білорусь, ніж на сьогоднішню Україну", - підсумовує Сюмар.

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 06Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 07Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 08Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 09Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 10Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: за два тижні українці прокинуться у країні, схожій на Білорусь, - Сюмар 11

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики