Цензор.НЕТ

05.09.19 17:47

Ройтбурда можуть запросити в Херсонську ОДА радником з культури

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв заявив про плани запросити всесвітньо відомого художника Олександра Ройтбурда, звільненого напередодні з посади директора Одеського художнього музею, радником з культури.

Ройтбурда можуть запросити в Херсонську ОДА радником з культури

Про це Гусєв написав на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Маю намір запросити Олександра Ройтбурда до своєї команди на посаду радника з культури. Одеса з моменту заснування була частиною Херсонської губернії і ми змогли б багато зробити проривного зараз для розвитку культури Херсонщини. Підтримуєте?" - написав Гусєв.

Думки підписників Гусєва різко розділилися. Одні називають це чудовою ідеєю. Інші виступають різко проти, згадуючи серед іншого скандальні роботи Ройтбурда.

Ройтбурда можуть запросити в Херсонську ОДА радником з культури 01

У середу, 4 вересня Одеська облрада достроково розірвала контракт із директором Одеського художнього музею Олександром Ройтбурдом.

Олександр Ройтбурд очолював Одеський художній музей з березня 2018 року.

Художник збирається оскаржити своє звільнення в суді. Рішення Одеської облради він назвав таким, що належать "швидше до сфери психопатології, ніж юриспруденції".

7 вересня прихильники Ройтбурда збираються влаштувати акцію протесту біля будівлі Одеської облради.

В уряді заявили, що вивчають ситуацію зі звільненням Ройтбурда. А міністр молоді, культури і спорту Володимир Бородянський порадив одеситам "не розкидатися талантами і професіоналами".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики