Цензор.НЕТ

06.09.19 08:50

Комітет ВР з нацбезпеки готує законопроєкт щодо планів оборони, - Арахамія

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки планує одним з перших опрацювати і підготувати до розгляду в залі засідань невідкладний президентський законопроєкт щодо планів оборони.

Комітет ВР з нацбезпеки готує законопроєкт щодо планів оборони, - Арахамія

Про це поінформував голова фракції "Слуга народу", член профільного комітету Давид Арахамія в програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я думаю, що ми (члени комітету - Ред.) напрацюємо одним із перших законопроєкт щодо планів оборони, який вніс президент як невідкладний. Бо якось так сталося, що в нас п'ять років війна, але планів оборони немає... А яка війна, якщо ми не маємо планів оборони, в нас немає сценаріїв, яким чином ми будемо мобілізовувати і які ресурси будемо до цього залучати..." - зазначив Арахамія.

Водночас на запитання ведучої ток-шоу, коли нова влада планує законодавчо визначити збройний конфлікт на Донбасі та назвати його війною, політик відповів, що в партії "Слуга народу" та команди Президент Володимира Зеленського загалом є досить чітка позиція з цього приводу.

"Багато разів президент називав Росію агресором, в цьому немає жодного сумніву", - наголосив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики