Цензор.НЕТ

06.09.19 16:18

Профільний комітет ВР просить перевірити роботу МОЗ за очільництва Супрун, - Радуцький

Комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування звернувся до Рахункової палати та Державної аудиторської служби з проханням провести аудит роботи Міністерства охорони здоров'я України в 2016 - 2019 рр.

Профільний комітет ВР просить перевірити роботу МОЗ за очільництва Супрун, - Радуцький

Про це глава комітету Михайло Радуцький написав на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Комітету, парламенту і суспільству потрібна об'єктивна і повна оцінка роботи МОЗ. Я, як голова комітету, спільно з фракцією "Слуга народу" і колегами з комітету хочу допомогти пані міністерці Зоряні Скалецькій в реформуванні відомства і наведенні порядку у сфері охорони здоров'я", - написав він.

Радуцький також повідомив, що ініціював розробку законопроекту "про ліквідацію штучних бюрократичних бар'єрів у сфері охорони здоров'я".

"Звертаюся до профільних асоціацій лікарів, виробників, пацієнтів, експертів із проханням надати свої пропозиції. На основі ваших пропозицій буде розроблено законопроект про розумну дерегуляцію у сфері охорони здоров'я, який ми обов'язково запропонуємо в парламенті", - написав Радуцький.

Профільний комітет ВР просить перевірити роботу МОЗ за очільництва Супрун, - Радуцький 01

МОЗ із 1 серпня 2016 року по 29 серпня 2019 року очолювала Уляна Супрун. До неї з грудня 2014 року по квітень 2016 року міністерство очолював Олександр Квіташвілі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики