Цензор.НЕТ

06.09.19 18:46

Члени Палати представників США закликають ввести проти РФ санкції за розгін мітингів у Москві

Члени Палати представників США Еліот Енгель і Майкл Маккол засудили затримання демонстрантів на мирних акціях протестів у Москві. Вони закликають уряд Росії випустити затриманих з-під арешту.

Члени Палати представників США закликають ввести проти РФ санкції за розгін мітингів у Москві

Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті Енгеля, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Гордон". 

За словами політиків, на акціях протесту в Москві російська влада діяла агресивно і з порушенням своїх зобов'язань як країни – члена ОБСЄ.

"За останні кілька тижнів десятки тисяч росіян мирно зібралися на вулицях Москви, щоб висловити свою підтримку вільним і справедливим виборам та демократичним реформам. Багатьох із цих сміливих людей залякали, побили, арештували або ув'язнили. Ці акти агресії з боку російського уряду є обурливим порушенням зобов'язань, узятих на себе всіма членами ОБСЄ", – заявили Енгель і Маккол.

На їхню думку, дії російської влади на мітингах засвідчують, що Путін зробить усе, щоб зупинити тих росіян, які втомилися від його тиранії.

"Ми закликаємо президента Трампа і його адміністрацію використати свої повноваження відповідно до закону про підзвітність верховенства закону Сергія Магнітського для введення цілеспрямованих санкцій стосовно осіб, відповідальних за грубі порушення прав людини в Росії. Ми маємо намір тісно співпрацювати з адміністрацією, щоб притягнути до відповідальності цих людей", – ідеться в заяві.

Також конгресмени закликали уряд РФ випустити з-під арешту демонстрантів і закрити кримінальні справи проти них.

Акції протесту в Москві почалися після того, як Мосміськвиборчком відмовився реєструвати незалежних кандидатів у депутати Московської міської думи. Під час акцій 27 липня і 3 серпня було затримано кілька тисяч осіб, силовики застосовували силу і спецзасоби.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики