Цензор.НЕТ

07.09.19 11:10

Російські військовослужбовці, низка відомих шпигунів і терористів: кого Україна передає в РФ

Для обміну військовополонених Україна передає в РФ 35 осіб, в тому числі 12 громадян Російської федерації і одного громадянина з подвійним громадянством.

Російські військовослужбовці, низка відомих шпигунів і терористів: кого Україна передає в РФ

Про це пише в статті главред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За даними джерел серед адвокатів терористів, зокрема Валентина Рибіна, на обмін йдуть найвідоміші російські військовослужбовці, низка відомих шпигунів і терористів.

На обмін йдуть:

 1.Олексій Сєдоков - російський військовослужбовець, командир роти 7-ї мотострілецької бригади окупаційного корпусу ВС РФ, узятий в полон 11 липня 2016 року в бою з воїнами 54-ї механізованої бригади (під командуванням офіцера з позивним "Банзай") поблизу села Троїцьке. 


 2.Віктор Агєєв - російський військовослужбовець, спецназ ГРУ ГШ ЗС РФ, снайпер, за документами прикриття значився "добровольцем" 4-ї мотострілецької бригади окупаційного корпусу ВС РФ, узятий в полон в бою воїнами 93-ї механізованої бригади біля села Жолобок 24 червня 2017-го.


3.Денис Сидоров - російський найманець, узятий в полон 8 вересня 2016-го року.


4.Сергій Єгоров, російський найманець, узятий в полон в бою під Новомиколаївкою 14 квітня 2017 року (просимо відгукнутися учасників бою, про це варто написати).


5. Баранов Олександр - колишній український військовий з Криму, перейшов на службу до окупантів і отримав громадянство РФ, затриманий СБУ - виманили на український пропускний пункт, куди він приїхав заради отримання українських документів.


6.Одинцов Максим - Баранов Олександр - колишній український військовий з Криму, перейшов на службу до окупантів і отримав громадянство РФ, затриманий СБУ - виманили на український пропускний пункт, куди він приїхав заради отримання українських документів.


7.Кимаковськй Ігор - російський найманець, у липні 2015 го помилився в дорозі і затриманий прикордонниками на українському блок-пості з посвідченням снайпера "ДНР".

8. Валехідіс Олександр - затриманий СБУ за шпигунство у Львові.


9.Жидкіх Аркадій - росіянин, найманець бригади "Схід", в Україну приїхав, ховаючись від розшуку в РФ щодо кримінальних злочинів. Їхати на обмін не хотів, побоюючись ув'язнення в Росії.


10.  Коваліс Ольга - подружня пара росіян Коваліс-Черних, затримані за шпигунство на півдні України.


11. Черних Павло - подружня пара росіян Коваліс-Чорних, затримані за шпигунство на півдні України.


12. Мефьодов Євген - росіянин, який переїхав в Україну в 2013-му році і взяв участь в організації зіткнень в Одесі 2 травня 2014 го, що призвело до загибелі 52 осіб.

За повідомленням адвоката терористів Рибіна, Україна відмовилася міняти російського найманця Руслана Гаджиєва, танкіста батальйону "Серпень", взятого в полон бійцями 128-го гірничо-піхотної бригади 25 січня на висоті 307,5 ​​під Санжарівкою.

Серед громадян України, яких обміняють - Володимир Цемах, учасник знищення "Боїнга" МН-17 17 липня 2014-го року, і нападу на бійців 30-ї механізованої бригади 6 серпня 2014-го року, внаслідок чого загинуло 302 людини.

Кирило Вишинський - російський пропагандист, у нього подвійне громадянство РФ і України.

Олександр Саттаров - ексспівробітник "Беркута", учасник агресії РФ в Криму. Затримано СБУ в грудні 2017-го року в Дніпрі, після повернення в Україну.

Також на обмін виставлений Станіслав Єжов - колишній перекладач Кабінету міністрів.

Юрій Бутусов, Цензор.НЕТ 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики