Цензор.НЕТ

07.09.19 12:41

Два спецборти забиратимуть обмінюваних людей, фактично точка обміну буде в повітрі, - Карпачова

Обмін утримуваними особами між Україною і РФ відбудеться протягом найближчих двох годин.

Два спецборти забиратимуть обмінюваних людей, фактично точка обміну буде в повітрі, - Карпачова

Про це 7 вересня в коментарі виданню "ГОРДОН" повідомила віцепрезидент Європейського інституту омбудсмена Ніна Карпачова, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми сьогодні з нетерпінням чекаємо на повернення громадян України на батьківщину, яке має відбутися буквально протягом двох годин. Час визначено. Відбувається все синхронно з українського та російського боку. Узгоджені списки", - сказала вона.

За інформацією Карпачової, в списках по 35 осіб із кожного боку.

"Проведена колосальна робота різних служб. Це загальний успіх двох сторін унаслідок дуже складних переговорів, які відбулися. Безумовна роль президентів, яким вдалося зрушити ситуацію з мертвої точки, почавши прямий діалог.

Український президент помилував 16 осіб своїм указом. З них три жінки. Всі вони зараз перебувають у Борисполі і проходять паспортний контроль. Російська сторона сьогодні вранці вивезла українських військових моряків і наших політичних в'язнів в аеропорт Внуково, де вони проходять формальності перед вильотом.

"Два спецборти вилетіли назустріч один одному. Забиратимуть обмінюваних людей. Тобто фактично точка обміну буде в повітрі ", - додала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики