Суд наклав арешт на будинок, що обрушився у Дрогобичі. ДОКУМЕНТ

2089 29

Дрогобицький міськрайонний суд наклав арешт на будинок №101 на вулиці Грушевського в Дрогобичі Львівської області. Під час обвалення одного з під'їздів цього будинку загинуло вісім осіб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила 7 вересня пресслужба Дрогобицької міської ради.

"Будинок №101 на вулиці Грушевського заарештований. Міськрада не має права визначати порядок доступу громадян до приміщення", - сказано в повідомленні.


Суд наклав арешт на будинок, що обрушився у Дрогобичі 01
Суд наклав арешт на будинок, що обрушився у Дрогобичі 02
Суд наклав арешт на будинок, що обрушився у Дрогобичі 03

Нагадаємо, що 28 серпня о 2:00 46 хвилин у м. Дрогобич на вул. Грушевського, 101, в чотириповерховому житловому будинку сталося руйнування під'їзду з першого по четвертий поверх (причина встановлюється).

Спочатку припускали, що причиною обвалення став вибух побутового газу. Будинок повністю відключили від газо-, електро- і водопостачання. Але пізніше в ДСНС заявили, що вибух малоймовірний.

Президент України Володимир Зеленський озвучив позицію щодо трагедії в Дрогобичі: "Завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків у всій країні".

Топ коментарі
+9 magic SOM
Я так розумію, що цей будинок і визнають головним винуватцем!
І буде він під арештом все своє життя... Суд наложил арест на обрушившийся в Дрогобыче дом - Цензор.НЕТ 8854
показати весь коментар
08.09.2019 15:54
+8 Максим Гузенко
В следующий раз другие дома побоятся .
показати весь коментар
08.09.2019 15:53
+5 Alina Sadovska
А больше всего вопросов к хозяевам помещений на первом этаже. Подруга из Дрогобыча рассказывала, что на первом этаже там то ли офис, то ли магазин и первый этаж перестраивали. Перестраивали с нарушениями, затронув несущие стены. Владельцы спрашивали разрешение на проведение работ? Если да, то кто выдал разрешение? Если да, то соответствовал ли объем работ оговоренным в разрешении? Владельцы нанимали мастеров или вообще сами мутили?

А сколько таких перестроенных зданий... Каждый творит, что хочет. Каждый раз, когда приезжаю домой, бросается в глаза куча домов-уродцев, которые владельцы лепят как хотят и где хотят или переделывают как хотят, которые не просто совершенно не вяжутся и не гармонируют с соседними зданиями, тем самым превращая города в уродство, но и опасны, ибо никто не знает как все это делалось.
показати весь коментар
08.09.2019 17:16