Цензор.НЕТ

09.09.19 07:40

Про зняття санкцій з Росії говорити зарано, - глава МЗС Франції Ле Дріан

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан 9 вересня прибуде в Москву і спробує встановити, як він висловився, "основи довіри" між Францією та Росією.

Про зняття санкцій з Росії говорити зарано, - глава МЗС Франції Ле Дріан

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода", про це він повідомив під час виступу в неділю в ефірі спільної програми кількох медіакомпаній (Europe 1/CNEWS/Les Echos).

Ле Дріан, визнавши розбіжності з Росією, припустив, що можливим є зближення позицій у боротьбі з тероризмом, співробітництво в космічній промисловості, у розвитку громадянського суспільства.

За словами глави МЗС Франції, на переговорах у Москві будуть порушені і проблеми, пов'язані з Україною, Сирією, Лівією та Іраном. Ле Дріан вирушає в Москву разом з міністром оборони Франції. Очікується, що з російської сторони в переговорах братимуть участь також глава МЗС Росії та глава Міноборони РФ.

Ле Дріан високо оцінив кроки українського лідера Володимира Зеленського, які, за його словами, "привели до обміну полоненими". Французький міністр заявив, що про зняття санкцій проти Росії поки говорити зарано - це стане можливим, якщо буде досягнуто прогресу у виконанні Мінських угод, вважає глава МЗС Франції.

Нагадаємо, 9 вересня в Москві відбудеться засідання російсько-французької Ради співробітництва з питань безпеки у форматі "2+2" - за участю глав Міноборони та МЗС.

Французькі ЗМІ зі свого боку зазначають, що це перші подібні переговори між Москвою і Парижем після 2014 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики