Цензор.НЕТ

09.09.19 08:20

У Польській кіноакадемії сподіваються, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

У Польській кіноакадемії сподіваються, що колишній політв'язень, український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримували в російській в'язниці, отримає Нобелівську премію миру.

У Польській кіноакадемії сподіваються, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це йдеться в заяві президента кіноакадемії Даріуша Яблоньського, опублікованому 8 вересня.

"Від імені Польської кіноакадемії я дякую всій кінематографічній спільноті світу і всім людям доброї волі, які не припиняли мирно боротися за звільнення Сенцова. Міжнародна солідарність врятувала Олега і дає нам підстави вірити, що разом ми будемо захищати наш кращий світ", - заявив він.

Яблонський нагадав, що колишній президент Польщі, лауреат Нобелівської премії миру Лех Валенса в серпні 2018 року подав кандидатуру Сенцова на здобуття цієї премії.

"Докладімо всіх зусиль від сьогодні, щоб вона дісталася Олегу!" - додав він.

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року в рамках обміну утримуваними особами з РФ до України повернулися 24 українські військовополонені моряки та 11 політв'язнів: Олег Сенцов, Роман Сущенко, Павло Гриб, Микола Карпюк, Володимир Балух, Станіслав Клих, Олександр Кольченко та Євген Панов, Едем Бекіров, Олексій Сизонович, Артур Панов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики