Цензор.НЕТ

09.09.19 14:35

ЄБА звернулася до "Укрзалізниці" через нові правила перевезень

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова через договір приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

ЄБА звернулася до "Укрзалізниці" через нові правила перевезень

Комітет з логістики ЄБА вважає, що запропонований договір потребує суттєвого доопрацювання, свідчить текст звернення, пише Обозреватель.

Представники асоціації зазначають, що відповідний документ обговорювався на зустрічі бізнес-спільноти з УЗ, проте зауваження підприємців не були враховані.

Зокрема "Укрзалізниця" хоче, щоб замовник організовував усунення поточних технічних несправностей вагонів, що виникли в процесі експлуатації на території інших держав.

Водночас у ЄБА наполягають, що поточний ремонт вагонів є зобов'язанням перевізника.

Також Комітет з логістики асоціації виступає категорично проти ініціативи щодо зміни порядку нарахування плати за користування, в тому числі проти плати за перенесення наступної грозової операції.

У ЄБА нагадали, що згідно з дослідженням АМКУ, "Укрзалізниця" займає монопольне становище на суміжних ринках (перевезення, надання вагонів). У зв'язку з цим включення у новий проєкт договору дискримінаційних щодо вантажовласників умов – неприпустиме.

Європейська Бізнес Асоціація дійшла висновку, що до усунення відповідних зауважень проєкт договору "Укрзалізниці" не може бути імплементований.

ЄБА звернулася до Укрзалізниці через нові правила перевезень 01
ЄБА звернулася до Укрзалізниці через нові правила перевезень 02
ЄБА звернулася до Укрзалізниці через нові правила перевезень 03
ЄБА звернулася до Укрзалізниці через нові правила перевезень 04
ЄБА звернулася до Укрзалізниці через нові правила перевезень 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики