Цензор.НЕТ

10.09.19 13:48

Сподіваюся, Зеленський знає, що робить, - Сенцов про подальше звільнення в'язнів Кремля

Олег Сенцов сказав, що президент Володимир Зеленський запевнив його, що в нього є подальший план звільнення в'язнів Кремля.

Сподіваюся, Зеленський знає, що робить, - Сенцов про подальше звільнення в'язнів Кремля

Про це сказав Олег Сенцов на першій після звільнення пресконференції, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Я запитав представника Зеленського: там понад сто осіб, а з нашого боку що? Він запевнив, що у президента є план. Я сподіваюся, що Зеленський знає, що робить", - зазначив Сенцов.

На запитання, як вони оцінюють, що за їхнє звільнення Україна видала Цемаха, Кольченко і Сенцов заявили, що вперше почули це ім'я в літаку дорогою до Києва.

Вони зазначили, що зараз їм необхідно вивчити ситуацію.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся взаємний обмін українських політв'язнів і військовополонених, утримуваних Кремлем у заручниках, на осіб, підозрюваних або засуджених за злочини проти України. Того ж дня звільнені українці прилетіли до Києва.

Імена всіх осіб, яких Україна передала Росії в рамках обміну, читайте тут.

Повний список українців, які повернулися на Батьківщину в рамках обміну з РФ.

Президент Володимир Зеленський заявив: "Виконано перший етап наших домовленостей із Путіним". А президент США Дональд Трамп зазначив, що це "перший гігантський крок до миру".

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, Кольченка засудили до 10 років позбавлення волі, а Сенцова - до 20.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики