Я запросив його до себе на ювілей як друга, а не як посадову особу, - Суркіс про Баканова

8074 164
суркис

Соратник Віктора Медведчука і народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Григорій Суркіс пояснив, чому глава СБУ Іван Баканов був присутній на його ювілеї. Його візит на це свято разом із першим помічником президента Сергієм Шефіром зафіксували журналісти програми "Схеми: корупція в деталях".

Як передає Цензор.НЕТ, у коментарі кореспонденту LIGA.net Григорій Суркіс заявив, що запросив Івана Баканова на святкування свого 70-річчя як друга, а не чиновника. Водночас він ухилився від прямої відповіді на запитання, які стосунки у нього з нинішнім главою СБУ.

"Я не дружу з кріслами. Я дружу з людьми. Ми люди чи нелюди?" - заявив депутат журналісту.

Крім того, Григорій Суркіс зазначив, що був знайомий з Іваном Бакановим до початку його роботи у відомстві. Втім, додав, що має право на приватність і не зобов'язаний коментувати, кого і чому він запросив на свято.

Також без відповіді Суркіс залишив запитання, що Баканов і Шефір подарували йому в чорному ящику.

Топ коментарі
+43 oleg1966
Представитель оккупанта теперь будет отвечать за оккупированные территории. Браво зебилы, ви пробили це разом. Таких зашкваров при Порошенко не было. Новинского сажать явно никто не собирается.Я пригласил его к себе на юбилей как друга, а не как должностное лицо, - Суркис о Баканове - Цензор.НЕТ 3990
показати весь коментар
10.09.2019 21:19
+30 Igor Lemke dd5e2437
А друг казав що вiн як апиративный сатрудник там був...Коротче два пiсдуна зiбрались разом ...
показати весь коментар
10.09.2019 21:19
+29 Прощай немытая раССея
Суркис его пригласил, как человека и друга, а он пришел, как оперативный работник.. Я пригласил его к себе на юбилей как друга, а не как должностное лицо, - Суркис о Баканове - Цензор.НЕТ 4310 Сюжет для Голливуда или Болливуда?... Я пригласил его к себе на юбилей как друга, а не как должностное лицо, - Суркис о Баканове - Цензор.НЕТ 9877
показати весь коментар
10.09.2019 21:22