Цензор.НЕТ

12.09.19 07:57

Аброськін спростував своє звільнення

Перший заступник голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін залишається на своїй посаді.

Аброськін спростував своє звільнення

Про це він повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, він обговорив свою ситуацію з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Зараз Аброськін залишається на своїй посаді.

"Сьогодні пишуть мені друзі й не зовсім друзі. Так, я мав розмову з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Поки на сьогодні залишаюся на місці. Наразі в Маріуполі, де наші добровольці віддали зброю, яка потрібна для захисту держави, загалом 10 тонн. Дякую вам, побратими, за захист нашої країни", - йдеться в публікації.

Аброськін спростував своє звільнення 01

Нагадаємо, декларації перед звільненням подали перший заступник голови Нацполіції - начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В'ячеслав Аброськін (був призначений на посаду в липні 2017 року), заступник голови Нацполіції - начальник Головного слідчого управління, генерал поліції третього рангу Віталій Невгад (був призначений на посаду у вересні 2017 року), заступник голови Нацполіції - начальник Департаменту захисту економіки, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець (був призначений на посаду в листопаді 2017 року).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики