Цензор.НЕТ

12.09.19 14:46

Малокомплектні школи не можуть давати успішних результатів навчання, - Новосад

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад вважає, що малокомплектні школи абсолютно не сумісні з успішними результатами навчання, і місцева влада має працювати над вирішенням цієї проблеми.

Малокомплектні школи не можуть давати успішних результатів навчання, - Новосад

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Малокомплектні школи зовсім не сумісні з успішними результатами навчання", - сказала Новосад на пресконференції в четвер у Києві.

Вона підкреслила, що питання малокомплектних шкіл є критичним.

"Місцеві органи влади, засновники шкіл мають будувати свою мережу так, щоб старша школа була відокремлена навіть фізично від базової школи, і могли акумулювати учнів з усього освітнього округу у своєму закладі освіти", - зазначила Новосад.

Що стосується підвищення оплати праці педагогів, яке передбачив попередній уряд, то, за словами Новосад, на реалізацію реформи в 2020 році необхідно 45 млрд грн додаткових коштів з бюджету.

"Тому зараз ми працюємо і з прем'єром, і з Оксаною Маркаровою (міністр фінансів. - Ред.) над варіантами, як працювати з цією постановою, як зробити так, щоб ми це реалізували. До кінця місяця ми вже будемо мати узгоджену позицію, як зробити такі обіцянки реалістичними", - додала міністр освіти і науки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики