Цензор.НЕТ

12.09.19 17:09

Розірвання договорів з Росією продовжиться, - МЗС

Київ продовжить денонсацію угод із Російською Федерацією після того, як закінчиться процес формування керівництва всіх причетних до цього установ.

Розірвання договорів з Росією продовжиться, - МЗС

Київ не припиняв роботу з розірвання двосторонніх договорів із Росією – про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України у відповідь на запит Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.

Таким чином відомство прокоментувало інформацію російського видання "Комерсант" про сповільнення процесу денонсації таких договорів. За даними МЗС, така ж робота ведеться і щодо відносин України з СНД.

"Робота з глибокої інвентаризації та приведення договірно-правової бази з Російською та СНД у відповідність до сучасних національних інтересів України не припинялася", – йдеться й відповіді на запит.

Тривалість процесу перегляду договірної бази Києва з Москвою та СНД пояснюють кількома чинниками – серед них "необхідність дотримання всіх процедур, передбачених цими угодами для їхнього припинення, та процес формування органів державної влади після президентських та парламентських виборів в Україні".

Після виборів склад уряду оновився – зокрема на посаді міністра закордонних справ Павла Клімкіна заступив Вадим Пристайко.

"Після завершення процесу формування нового керівництва усіх причетних державних установ, інвентаризацію договірно-правової бази з Російською Федерацією і СНД та припинення чинності тих угод, які більше не відповідають інтересам України, буде продовжено", – стверджують у МЗС.

Договір про дружбу між Росією та Україною припинив дію 1 квітня 2019 року.

11 вересня 2019 року російське видання "Комерсант" поширило інформацію, що Київ призупинив процедуру денонсації двосторонніх угод із Москвою. Окремі співрозмовники видання припускали, що це пов’язано зі зміною влади в Україні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики