Цензор.НЕТ

13.09.19 12:14

Нехай усі депутати Ради ухвалять закон про імперативний мандат, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський закликав Верховну Раду ухвалити закон про імперативний мандат і санкції за неперсональне голосування.

Нехай усі депутати Ради ухвалять закон про імперативний мандат, - Зеленський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Нехай усі депутати Верховної Ради ухвалять закон і про імперативний мандат. Нехай Верховна Рада ухвалює закони, закон регулює роботу депутатів. А не так, щоб президент регулював роботу кожного депутата", - сказав він.

Спроба ввести імперативний мандат призвела до гучного скандалу всередині "Слуги народу". Суть його в тому, що депутат у разі виходу або виключення з фракції, незалежно від того, обирався він за партійним списком чи в мажоритарці, автоматично позбавляється мандата. Такий механізм дозволить видворяти з Ради всіх неугодних депутатів.

Зараз фракція має право ініціювати розгляд питання про позбавлення депутатських повноважень тільки в разі самостійного виходу з фракції і тільки для "списочників".

Нагадаємо, вчора голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія розповів, що законопроєкт №1038 про внесення змін до закону про статус народного депутата, яким пропонується позбавляти нардепів мандата за невходження до фракції, а також за припинення членства у фракції, вирішили зняти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики