Цензор.НЕТ

13.09.19 22:50

Ми ніколи не домовимося з Путіним до того, що він визнає нас як людей, які хочуть свободи і демократії, - Клімкін

Війна може закінчитися тільки після повернення під контроль України Криму і Донбасу. А єдине, про що Україна може домовитися з Москвою - це перемир'я.

Ми ніколи не домовимося з Путіним до того, що він визнає нас як людей, які хочуть свободи і демократії, - Клімкін

Про це в ефірі програми "Свобода слова" на каналі "Україна" заявив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін, інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо це військові дії, в результаті яких гинуть наші хлопці, то ми повинні це припинити. Але як це називається? Це називається не "мир", це називається "перемир'я". Ми припинили і досягли якоїсь замороженої ситуації", - сказав він.

"Але війна закінчиться, тільки коли ми повернемо Крим і Донбас, ну як ще війна може закінчитися?!" - додав колишній глава МЗС.

За словами дипломата, на нормандському саміті Україна має бути проактивного і пропонувати свою стратегію.

"Якщо ми будемо піднімати ставки, як Росія піднімає ставки, то тоді у нас є шанс на успіх. Але цей успіх - це успіх на припинення бойових дій і перемир'я. Ми ніколи не домовимося з Путіним про те, що він визнає нас як людей, які прагнуть свободи, Європи і демократії. Він ніколи цього не зробить - ні зараз, ні завтра, ні післязавтра. Він все одно працюватиме над якимось союзом із Білоруссю, з Україною, роздовбуватиме нас", - сказав Клімкін.

"Тому війна закінчиться після повернення всього, а ось до перемир'я і до того, щоб наші хлопці не гинули, ми маємо прагнути", - підсумував дипломат.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики