Ми не збираємося проводити фейкові вибори на Донбасі, - Пристайко

4275 90
Ми не збираємося проводити фейкові вибори на Донбасі, - Пристайко

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна не буде проводити фейкові вибори на окупованих територіях.

Про це міністр заявив в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи свої попередні заяви щодо місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"У нас є одна тільки одна Україна, і ми хотіли би, щоб вибори пройшли одночасно на території всієї країни - за нашими правилами... Щоб був допуск партій та медіа, щоб була безпека на дільницях. Щоб люди могли чесно та відкрито зробити свій висновок - хто має представляти їх в локальних місцевих громадах", - наголосив міністр.

Пристайко зазначив, що головне завдання - зробити так, щоб вибори відбулися вже на звільненому Донбасі.

"Наша з вами задача, щоб ці вибори відбулися так, як вони мають відбутися. Якщо ми до 2020 року зможемо зробити, щоб окупант пішов з нашої землі, це і буде той ідеал, про який я сьогодні й казав. Наша задача - зробити так, щоб цей час наблизився. Ми не збираємось проводити ще багато "фейкових виборів", які вже були на тій території, яка все ще знаходиться під контролем окупантів", - підкреслив він. 

Топ коментарі
+28 Romk@
Вбросик- реакция народа - ага тут нам могут и люлей дать- та вы не так поняли - придумываем чет новое 😁
Классика.
показати весь коментар
13.09.2019 23:37
+12 Konstantin N
"Это школа Соломона Пляра,
Школа бальных танцев, вам говорят.
Две шаги налево, две шаги направо,
Шаг вперед и два назад."
показати весь коментар
13.09.2019 23:34
+11 I.G.
Сначала делается вброс по формуле Штанмайера. Смотрят на реакцию людей и много ли недовольства. Увидели что могут быть проблемы и сразу начинается откат, виляние. Тихая сдача интересов страны продолжается. О погибших никто ничего от этой власти не говорит, а обсуждается раздевание бл...й на мосту в Днепре.
показати весь коментар
14.09.2019 00:02