Цензор.НЕТ

14.09.19 11:00

Закон про статус ветерана буде готовий через тиждень, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський анонсував ухвалення парламентом закону про статус ветерана найближчим часом.

война,ветеран,донбасс,солдат,ато,военнослужащий,воин,оос

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він повідомив у Києві під час відкриття фінальної частини відбору збірної України на міжнародні Invictus Games-2020 у Гаазі.

"Я радий вітати учасників цьогорічних "Ігор нескорених". Гадаю, незалежно від результатів, ви всі переможці, бо ви є прикладом неймовірної сили. На війні це була сила вашої відваги і доблесті, а сьогодні - це сила вашого духу, волі і жаги до життя. Це неймовірно надихає таких людей, як я", - сказав Зеленський.

За словами президента, з нескорених народжується нація.

"Нашим завданням є цінувати кожного з вас, знати кожного з вас в обличчя і розуміти ваші потреби. Для цього потрібен системний підхід, його буде започатковано у новому законі про статус ветерана. Вірю, що цей законопроєкт, який розробляло Міністерство у справах ветеранів спільно з ветеранами, скоро з’явиться в парламенті. Мені обіцяла пані міністр, що за тиждень він буде готовий", - повідомив він.

Зеленський зауважив, що надасть цьому законопроєкту статус невідкладного.

"Важливо, що в ньому, крім іншого, буде визначено механізм статусу учасників бойових дій і статусу добровольців", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики