Цензор.НЕТ

16.09.19 11:13

12-річна дівчинка народила дитину в Рівному: поліція проводить розслідування

У Рівному 12-річна дівчинка без постійного місця проживання народила дитину.

12-річна дівчинка народила дитину в Рівному: поліція проводить розслідування

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "UA: Рівне".

За словами головлікаря, дівчинка без постійного місця проживання. У травні їй виповнилося 12 років. Її привезла за викликом швидка допомога зі сміттєзвалища. Охоронці викликали швидку. З нею приїхала мама. Вони – мешканці Закарпатської області, проживають у районі сміттєзвалища. У породіллі тільки свідоцтво про народження, і мама має при собі посвідчення, що вона – громадянка Закарпатської області.

"Привезли її о 2 годині ночі. Народила о 7:10 ранку природним шляхом, без ускладнень. Дитина доношена, хлопчик вагою 3160 кг. Ні російською, ні українською вона майже не спілкується. Чергові лікарі мені сказали, що вона мало що розуміла, що з нею відбувалося. Коли я її бачила, мами поряд з нею не було, ми попросили, щоб вона приїхала", - зазначила головна лікарка.

Департамент комунікації Національної поліції Рівненської області заявив, що слідчі Рівненського відділу поліції за фактом статевих зносин з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, почали досудове розслідування за ч. 1 ст. 155 Кримінального кодексу України. У межах кримінального провадження поліцейські з'ясовують усі обставини події, зокрема місце скоєння злочину і причетну до нього особу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики