Цензор.НЕТ

17.09.19 15:35

Кабмін вимагає від Financial Times спростування статті про "компроміс" із Коломойським щодо "Приватбанку"

Кабмін направив лист-звернення до авторів статті, розміщеної на сайті Financial Times, із проханням спростувати інформацію про те, що уряд нібито шукатиме компроміс з Ігорем Коломойським у питанні націоналізованого "Приватбанку".

Кабмін вимагає від Financial Times спростування статті про "компроміс" із Коломойським щодо "Приватбанку"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Інформація, яка міститься в сьогоднішньому матеріалі видання Financial Times, не відповідає принципам об’єктивності, що їх мусять дотримуватися засоби масової інформації - тим паче ЗМІ такого рівня. Цитата, на якій базується висновок авторів матеріалу, вирвана з контексту та не є репрезентативною в контексті усієї наданої Прем'єр-міністром України інформації", - йдеться в повідомленні.

У пресслужбі Кабміну зазначають, що Гончарук не надавав жодної інформації щодо ведення будь-яких переговорів як із паном Коломойським, так і з будь-ким іншим щодо зазначеного питання.

"Ця публікація не відповідає високим стандартам журналістської роботи. У зв’язку з цим ми направили офіційний лист-звернення до авторів матеріалу з проханням спростувати викладені у ньому тези, пов’язані з вищезазначеним", - повідомили в пресслужбі Кабінету міністрів.

Нагадаємо, вранці 17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, в якій подало коментар Гончарука щодо ймовірного компромісу з Ігорем Коломойським стосовно "Приватбанку".

Пізніше Гончарук прокоментував статтю Financial Times. Він заперечує факт переговорів з ексвласниками "Приватбанку" і заявив, що уряд тільки вивчає ситуацію навколо "Приватбанку".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики