Цензор.НЕТ

18.09.19 17:27

Вбивство працівників АЗС у Миколаєві: поліція розглядає три версії вбивства

Правоохоронці розглядають три версії вбивства трьох співробітників автозаправної станції в Миколаєві - вбивство з метою заволодіння майном, особисті неприязні стосунки, а також конфлікт, що раптово виник.

Вбивство працівників АЗС у Миколаєві: поліція розглядає три версії вбивства

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції Миколаївської області.

Наразі відомо, що тіла загиблих працівників АЗС - механіка, оператора та касира - виявила дружина одного з них, коли тривалий час не могла додзвонитись до свого чоловіка. На крики жінки прибігли перехожі, які допомогли викликати поліцію.

Проводяться невідкладні слідчі дії, в ході яких правоохоронці відпрацьовують усі можливі версії злочину, враховуючи отриману інформацію, аби підтвердити чи спростувати кожну. Серед них: вбивство, вчинене з метою заволодіння майном, грошовими коштами тощо, через особисті неприязні стосунки, а також під час конфлікту, який раптово виник.

"Всі сили поліцейських максимально націлені на розкриття вказаного особливо тяжкого злочину, відпрацьовуємо всю інформацію, яка надходить від свідків та очевидців. До розкриття вбивства також залучені екіпажі патрульних поліцейських, усі виїзди в місто перекриті та перебувають під посиленим контролем", - коментує т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Іван Вигівський.

На місці події продовжують працювати слідчі, криміналісти та експерти, які ретельно фіксують речові докази.

Нагадаємо, сьогодні тіла трьох працівників АЗС з вогнепальними пораненнями виявили в Миколаєві. У місті введено спецоперацію "Сирена".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики