Цензор.НЕТ

19.09.19 14:02

РосЗМІ опублікували представлену в Мінську "формулу Штайнмаєра" в російській редакції. ФОТО

Російські ЗМІ опублікували нібито узгоджений текст так званої "формули Штайнмаєра" щодо врегулювання на Донбасі, яку напередодні так і не підписали в Мінську.

РосЗМІ опублікували представлену в Мінську "формулу Штайнмаєра" в російській редакції. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, текст документа оприлюднила газета "Комерсант".

Він займає пів сторінки і прописує імплементацію "формули Штайнмаєра" в українське законодавство.

Згідно з ним, закон про особливий статус "набуває чинності о 20:00 за місцевим часом у день голосування на позачергових виборах в окремих районах Донецької і Луганської областей, які призначені та проведені відповідно до Конституції України і спеціального закону України, що регулює позачергові місцеві вибори у вищезазначених районах".

Крім того, у формулюванні наголошується, що закон про особливий статус діятиме на тимчасовій основі до дня опублікування місією спостерігачів БДІПЛ ОБСЄ підсумкової доповіді про вибори. Коли і якщо ОБСЄ визнає вибори такими, що відповідають усім стандартам, закон почне діяти на постійній основі.

РосЗМІ опублікували представлену в Мінську формулу Штайнмаєра в російській редакції 01
Фото: КоммерсантЪ

Нагадаємо, 18 вересня представник України на переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма заявив, що Україна не має принципових заперечень проти "формули Штайнмаєра", але її реалізація можлива лише за умови виконання низки попередніх умов.

Своєю чергою представник РФ у контактній групі Борис Гризлов вважає рішення Києва про відмову підписувати формулу Штайнмаєра зривом домовленостей радників глав країн "нормандської четвірки".

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав висунення Україною умов для реалізації "формули Штайнмаєра" "новим явищем", яке не відповідає домовленостям.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики