Цензор.НЕТ

23.09.19 23:41

Деякі співробітники організували комерційний оборот кримінальних проваджень для власного збагачення, - Чумак про військову прокуратуру

У військовій прокуратурі України деякі співробітники організували "комерційний оборот кримінальних проваджень", хоча більшість співробітників - "нормальні люди".

Деякі співробітники організували комерційний оборот кримінальних проваджень для власного збагачення, - Чумак про військову прокуратуру

Про це заявив головний військовий прокурор Віктор Чумак, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

"У військовій прокуратурі більшість працівників - це нормальні люди, які гарують у полях. Але є частина, які поставили комерційний оборот кримінальних проваджень на своє власне збагачення. Цих людей треба прибрати з органів прокуратури, набрати нових. Хто чесний і нормальний - перевірити всіма доступними засобами. І тут йдеться не тільки про чесність, а й про перевірку їхнього професіоналізму, майнового стану", - сказав він.

За словами головного військового прокурора, він готовий до опору системи.

"Чи готове до цього суспільство? Чи готове воно до того, що цю систему треба буде валити нещадно? Чи готове суспільство сказати: "Так, ми даємо карт-бланш цим людям, щоб вони повністю змінили цю систему, і ми їм довіряємо"? Я відразу сказав у прокуратурі, що нічого наверх нести не треба, нікому нічого не треба "зливати", жодних справ не потрібно продавати", - зазначив Чумак.

Він пояснив, що тих, хто не пройде переатестацію, звільнять "на підставі організаційно-штатних заходів".

"А тих, хто крав, не звільнятимуть - проти них буде відновлено відкриті кримінальні провадження, які ми будемо намагатися довести до суду", - підкреслив Чумак.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики