Цензор.НЕТ

24.09.19 08:32

Зеленський зустрівся з представниками української діаспори в США і розповів, чого очікує від Трампа

Володимир Зеленський у Нью-Йорку розповів представникам діаспори про свої плани відновлення територіальної цілісності України.

зеленский

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це президент Українського конгресового комітету Америки Андрій Футей розповів після завершення зустрічі.

Увечері у понеділок, 23 вересня, у рамках візиту до Нью-Йорка для участі у Генеральній асамблеї ООН Володимир Зеленський провів свою першу зустріч - завітав до Українського інституту Америки, де поспілкувався з діаспорою.

"Президент був дуже відкритий з нами. Він людина, яка має страшний тягар на своїх плечах у нинішній ситуації. Але він відверто пояснив нам деякі свої плани, зокрема щодо Донбасу, Криму", - зазначив Футей.

Президент УККА повідомив, що громада із задоволенням відзначила той факт, що Володимир Зеленський приїхав на зустріч із діаспорою відразу з літака.

"Він нас запевнив, що його шлях полягає у подальшому захисті української ідентичності, української територіальної цілісності, поверненні всіх наших територій, вигнанні ворога, який окупував Україну", - підкреслив Футей.

За його словами, Президент також розповів про своє бачення ролі американської діаспори, зокрема, у спілкуванні з американською владою стосовно подальшого розвитку України.

"Звісно, кожен хотів би чути більше. Але треба розуміти, що йдуть переговори. Страшні переговори. З нашими союзниками - з Америкою, Канадою, Францією, Німеччиною. І навіть якби Президент хотів сказати всі деталі, зараз цього не можна робити", - пояснив він.

Очільник УККА зазначив, що українці США щиро бажають Президентові вдалих зустрічей у Нью-Йорку. Він також розповів, що громада поділяє занепокоєння з приводу скандалу у внутрішній політиці США, пов’язаного з Україною.

За словами Футея, Зеленський пояснив, що очікує від зустрічі з президентом США насамперед відкритості.

"Президент чітко сказав, що він хоче почути від Трампа - який його план щодо України", - розповів Футей.

За словами президента УККА, у такий "неприємний час", коли Україна опинилася в епіцентрі політичного протистояння двох американських партій, "головне, щоб ми тримали лінію, щоб надалі й республіканці, і демократи підтримували Україну, - так, як це завжди відбувалося досі".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики