Цензор.НЕТ

24.09.19 16:48

Нефьодов підтримує повернення до безподаткового ліміту в 150 євро на посилки з-за кордону

Глава Державної митної служби України Максим Нефьодов заявив, що зменшення ліміту на безподаткові пересилання посилок в Україну з-за кордону до 100 євро було неефективним, тому він готовий у перспективі підтримати повернення ліміту в 150 євро.

Нефьодов підтримує повернення до безподаткового ліміту в 150 євро на посилки з-за кордону

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Нефьодов повідомив в інтерв'ю "5 каналу".

"У якийсь перспективі я б виступав за повернення ліміту в 150 євро, але з одночасною зміною механізму оформлення посилок взагалі", - повідомив Нефьодов.

Він вказав, що зараз процедура оплати мита і податків з отриманих посилок, вартість яких перевищує 100 євро, занадто складна. Так, для того, щоб отримати таку посилку, громадянину потрібно звернутися в митницю, подати декларацію, яка досі існує в паперовій формі.

"Я не можу собі уявити людину, яка самостійно поїде на митницю, оформить митну декларацію для того, щоб заплатити 100 гривень мита. Відповідно, треба наймати митного брокера, а його послуги в рази перевищують витрати на це мито", - констатував Нефьодов.

За його словами, зараз система сплати мит з посилок є неефективною: держава отримує мито і податки з посилок набагато менші, ніж витрачає на підтримку роботи митниць. Тому глава Держмитслужби пропонує спростити процес оплати мита за посилки, перевівши його в електронну форму. Водночас Нефьодов виступає за збільшення ліміту на вартість таких посилок.

Нагадаємо, з 1 липня ліміт на неоподатковувану податком вартість товарів у міжнародних поштових відправленнях знизився до 100 євро.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики