Цензор.НЕТ

24.09.19 17:23

Секретар РНБО Данилюк відвідав будівництво пункту пропуску в Станиці Луганській

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Данилюк відвідав з робочим візитом смт Станиця Луганська Луганської області, в ході якого оглянув роботи біла зламу моста через Сіверський Донець, поблизу КПВВ "Станиця Луганська" і будівництво обхідного моста.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється у фейсбуці Станично-Луганської райдержадміністрації

"Під час зустрічі з головою райдержадміністрації Юрієм Золкіним він відвідав КПВВ "Станиця Луганська", де ознайомився з його роботою, умовами перетину, роботою служб, що задіяні у контролі перетинання лінії розмежування та належним рівнем комфорту, створеним для громадян, як звичайних так і з особливими потребами", - наголошується в інформації.

Як повідомлялося, 2 вересня президент України Володимир Зеленський оголосив про початок відновлення зруйнованого моста в Станиці Луганській, після того як був розібраний блокпост на непідконтрольній українським військовим частини переправи. Відновлення мосту є частиною міжнародних зобов'язань України для поліпшення гуманітарної ситуації на лінії розмежування.

Згідно з графіком, до 11 жовтня 2019 року планується встановити тимчасову (обхідну) переправу, а до 27 листопада - відкрити основний міст, розповіли в Офісі президента.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики