Цензор.НЕТ

25.09.19 16:55

Ми потребуємо світової підтримки, в сучасному світі більше немає чужої війни, - Зеленський на засіданні Генеральної асамблеї ООН. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Генеральної асамблеї ООН закликав світову спільноту підтримати Україну в захисті її суверенітету і територіальної цілісності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

"П'ять років триває війна на Донбасі, п'ять років як Росія анексувала в України півострів Крим. Сьогодні, коли існують тисячі сторінок міжнародного права і сотні організацій його захищати, наша країна зі зброєю в руках відстоює власний суверенітет і територіальну цілісність", - сказав глава держави.

"Ми потребуємо світової підтримки. Я розумію, всі присутні тут мають власну державну турботу і чужі проблеми не повинні хвилювати вас більше за власні. Але в сучасному світі більше немає чужої війни. Ніхто з вас не зможе почуватися в безпеці, коли йде війна в Україні, коли йде війна в Європі. Фатальною може стати думка, що вас це не зачепить. Не можна думати про глобальне і закривати очі на деталі або, як комусь здається, дрібниці. Саме так закладався фундамент для двох світових воєн. Ціною неуважності, мовчання, бездіяльності або небажання поступатися власним амбіціям врешті-решт стали десятки мільйонів людських життів", - заявив Зеленський.

"Невже людство стало забувати ці страшні уроки історії? Україна про них пам'ятає", - сказав президент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики