Цензор.НЕТ

26.09.19 23:33

Розцінюю текст скарги офіцера правоохоронних органів США як маніпулятивний і такий, що не відповідає істині, - Луценко

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав текст скарги офіцера правоохоронних органів США маніпулятивним і таким, що не відповідає істині.

Розцінюю текст скарги офіцера правоохоронних органів США як маніпулятивний і такий, що не відповідає істині, - Луценко

Про це Луценко повідомив на своїй сторінці в Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"У звязку з масовими запитами повідомляю: я розцінюю текст скарги офіцера правоохоронного органу США в частині інформації про Луценка як маніпулятивний та неодноразово не відповідаючий правді", - написав Луценко.

На думку ексгенпрокурора, "встановленням істини в справі Бурісми та втручання в американські президентські вибори 2016 року мають виключно правоохоронні органи двох країн на основі механізму міжнародної правової допомоги".

Нагадуємо, інформатор комітету з розвідки палати представників США заявив, що президент США Дональд Трамп у розмові з українським президентом Володимиром Зеленським хвалив колишнього генпрокурора України Юрія Луценка. У документі наголошується, що Луценко робив кілька заяв про діяльність сім'ї колишнього віцепрезидента США Джо Байдена в Україні, про можливу участь української влади у виборах США 2016 року і про діяльність посольства США в Києві.

Розцінюю текст скарги офіцера правоохоронних органів США як маніпулятивний і такий, що не відповідає істині, - Луценко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики