Цензор.НЕТ

27.09.19 08:11

На недобудоване військове містечко на полігоні "Широкий лан" витратили майже 309 мільйонів гривень

Сума витрачених коштів на будівництво табірного містечка на території полігону "Широкий лан" у Миколаївській області становить 308,77 мільйонів гривень.

лан,широкий

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "InfoResist" із посиланням на  Міністерства оборони України.

У відповіді сказано, що на сьогоднішній день будівельна готовність першого пускового комплексу, який включає в себе будівництво 11 казарм, становить 75%. Будівельні роботи планується завершити до кінця 2019 року.

Будівельна готовність другого пускового комплексу становить 45%. Він включає в себе будівництво їдальні, контрольно-пропускного пункту, зовнішнього електропостачання, об’єктів інженерного забезпечення (очисні споруди, котельня, інженерні мережі, водопровід і каналізаційні стоки).

Зараз роботи в даному напрямку припинені у зв’язку з проведенням судово-будівельної експертизи у кримінальному та господарському провадженні. Вони будуть відновлені після винесення судом відповідного рішення.

Нагадаємо, що містечко планували побудувати ще в 2018 році. Державне бюро розслідувань у Миколаєві порушило кримінальну справу за фактом нанесення збитків Україні на суму приблизно 37 млн грн в результаті виконання будівельних робіт на території полігону "Широкий лан".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики