Цензор.НЕТ

30.09.19 21:23

Обмін полоненими - це добре, але для скасування санкцій його недостатньо, - Німеччина

Уряд Німеччини позитивно оцінює обмін полоненими між Росією і Україною, але до ідеї поступової лібералізації санкцій Євросоюзу проти РФ ставиться негативно.

Обмін полоненими - це добре, але для скасування санкцій його недостатньо, - Німеччина

Про це заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Німеччина вітала обмін полоненими, звільнення захоплених у Керченській протоці моряків і режисера Олега Сенцова, хоч Росії слід було звільнити їх вже давно, зазначив Зайберт.

Другим позитивним моментом уряд Німеччини вважає досягнутий кілька тижнів тому прогрес у районі Станиці Луганської (де відбулося розведення сил, і зараз триває ремонт зруйнованого під час війни моста. - Ред.).

Але цих двох фактів, на думку Зайберта, недостатньо, щоб ініціювати процес скасування санкцій ЄС. "Позиція уряду ФРН залишається незмінною: необхідні суттєві позитивні зрушення в справі реалізації мінських домовленостей, щоб починати думати про скасування санкцій", - заявив він.

До "суттєвих позитивних зрушень", на думку Зайберта, належить стабільне дотримання режиму припинення вогню вздовж контактної лінії і відведення від неї важких озброєнь.

Офіційний представник МЗС Німеччини Райнер Бройль додав, що скасування санкцій - компетенція Євросоюзу, а не Німеччини.

"Йдеться не про німецькі чи німецько-французькі санкції, а про санкції ЄС, про узгоджену позицію Європейського Союзу", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики