Цензор.НЕТ

01.10.19 19:14

Уряд проводить перевірку майже в кожному підрозділі КМДА, - Кличко

Майже в кожному структурному підрозділі Київської міської державної адміністрації та в деяких райдержадміністраціях столиці триває урядова перевірка, яка почалася 25 вересня.

Уряд проводить перевірку майже в кожному підрозділі КМДА, - Кличко

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ. 

"Триває перевірка КМДА (відповідно до постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження Порядку проведення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади"). Розпочалася вона 25 вересня і триває практично у кожному структурному підрозділі КМДА та в деяких райдержадміністраціях столиці", - зазначив Кличко.

За цей час, за словами мера, аппарат КМДА отримав понад 70 запитів, що стосувалися практично всіх сфер життєдіяльності міста та великого обсягу інформації.

"Ми відкриті для співпраці і намагаємося в найкоротші терміни надавати необхідні документи. Навіть ті, що виходять за межі перевірки. Бо, підкреслю, урядова перевірка, за законом, не стосується здійснення самоврядних повноважень Київською міською радою та її виконавчим органом", - додав міський голова.

Мер пояснив, що відповідна урядова перевірка стосується лише виконавської дисципліни, тобто організації роботи з виконання міською адміністрацією завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради, актами Кабінету Міністрів України та дорученнями Прем’єр-міністра України.

"Повну ж перевірку діяльності, зокрема і ту, що стосується самоврядних повноважень Київської міськради, може здійснювати тільки Державна аудиторська служба України. До якої, до речі, я раніше звернувся з проханням перевірити діяльність столичної влади", - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, 20 вересня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук видав розпорядження про проведення перевірки стану виконавчої дисципліни в Київській міській держадміністрації і окремих районних адміністраціях столиці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики