Цензор.НЕТ

02.10.19 14:07

"Укрлендфармінг" Бахматюка увійшов до ТОП-5 роботодавців України у сфері АПК

Найбільший агрохолдинг України, група компаній "Укрлендфармінг" бізнесмена Олега Бахматюка, увійшов до ТОП-5 роботодавців України у сфері АПК в рейтингу "ТОП-20 роботодавців України".

"Укрлендфармінг" Бахматюка увійшов до ТОП-5 роботодавців України у сфері АПК

"Власть денег" опублікувала рейтинг компаній "ТОП-20 роботодавців України". Кращі роботодавці України представлені в рейтингу в алфавітному порядку, без ранжирування за номерами. Видання повідомляє, що під час відбору враховувався ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць і їхню надійність. Зокрема, це збільшення числа співробітників і зростання зарплат порівняно з минулим роком, можливості для професійного і кар'єрного зростання співробітників. Також бралися до уваги особливості HR-стратегії і HR-політики компанії. Під час складання рейтингу використовувалися дані з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, відомості на сайтах з працевлаштування, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів, відгуки працівників і шукачів на форумах в соціальних мережах.

Видання зазначає, що "Укрлендфармінг" створює робочі місця для майже 30 тис. осіб. Компанія розробила програми, де враховують тенденції розвитку агробізнесу та базуються на оцінці кожного і індивідуальних планах розвитку співробітників. Свої особисті навички співробітники розвивають завдяки роботі неформального Клубу вільного спілкування Ukrlandfarming "Антікафе". Там можна брати участь у дискусійних зустрічах, обговоренні фільмів, бізнес-іграх, вчитися новому у запрошених авторитетних спікерів. У компанії також створено Інститут внутрішніх тренерів і наставництва. Беручи участь в тренінгах та інших подіях, співробітники знаходять відповіді на свої питання і розвивають кар'єру пліч-о-пліч з досвідченими фахівцями найбільшого українського аграрного холдингу. Існує також проект "Внутрішній кадровий резерв" - можливість рости паралельно з ростом компанії. Завдяки цьому проекту вже велика кількість співробітників агрохолдингу змогли розкрити свій лідерський потенціал, розвинути компетенції і побудувати успішну кар'єру в компанії.

"Укрлендфармінг" - один з найбільших агрохолдингів країни, який займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах в 22 регіонах України. Власником "Укрлендфармінг" є український бізнесмен Олег Бахматюк.

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики