Цензор.НЕТ

02.10.19 10:00

Згода Зеленського з проведенням виборів в ОРДЛО суперечить національним інтересам України, - "Народний фронт"

Згода президента Володимира Зеленського з проведенням місцевих виборів на окупованому Донбасі суперечить національним інтересам України.

Згода Зеленського з проведенням виборів в ОРДЛО суперечить національним інтересам України, - "Народний фронт"

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві політичної сили, опублікованій на її сторінці у Facebook.

"Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодилася з проведенням місцевих виборів на окупованому Донбасі.

"Народний фронт" вважає такі "вибори" неприпустимими і незаконними. Поспішні рішення Президента Зеленського будуть мати далекосяжні негативні наслідки. Такі дії явно суперечать національним інтересам України.

Позиція "Народного фронту" незмінна - вибори та інші заходи з врегулювання ситуації в окремих районах Донеччини і Луганщини можливі лише після повного звільнення цих територій від окупаційних військ та повернення Україні контролю над державним кордоном.
Так само, важливим є питання звільнення Криму і відшкодування Україні збитків, завданих збройною агресією та окупацією.

Спроби замирити Кремль невиправданими поступками України заохотять агресора до ще свавільніших дій. Надійний мир і безпека ще ніколи не приходили через приниження і нехтування національними інтересами".

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу в Києві, що Україна на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську підписала так звану "формулу Штайнмаєра".

Нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук розповіла, що президент Володимир Зеленський під час зустрічі з главами фракцій у парламенті поінформував їх про те, що саме вчора, 1 жовтня, підписали в Мінську.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики