Цензор.НЕТ

02.10.19 19:25

Розведення сил і засобів у Петровському і Золотому почнеться при дотриманні режиму тиші впродовж тижня, - Міноборони

Процес розведення військ у Петровському і Золотому на Луганщині може початися при дотриманні режиму припинення вогню впродовж семи днів.

Розведення сил і засобів у Петровському і Золотому почнеться при дотриманні режиму тиші впродовж тижня, - Міноборони

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони, інформує Цензор.НЕТ.

За даними Міноборони, розведення планується на ділянці близько 3 км (із загальних 410 км лінії розмежування). "ЗСУ технічно готові до процесу розведення. Сили розводять на 1 км від лінії розмежування, розведення мають проводити обидві сторони. Основна умова початку розведення військ - дотримання режиму припинення вогню на ділянці розведення впродовж 7 днів", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що сили розводитимуться в два етапи: спочатку відводять особовий склад по обидва боки, потім демонтують інженерні споруди і беруться до розмінування території. Якщо ці умови не виконуються, процес розведення військ припиняється.

Розведення сил і засобів у Петровському і Золотому почнеться при дотриманні режиму тиші впродовж тижня, - Міноборони 01

Нагадаємо, 1 жовтня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи. За підсумками президент Зеленський озвучив домовленості на переговорах ТКГ стосовно Донбасу в Мінську. - обмін заручниками, зустріч нормандської четвірки і початок розведення сил в Петровському і Золотому.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики