Цензор.НЕТ

03.10.19 15:01

Керівництво НАЗК звільнять, щойно президент підпише закон про перезапуск агентства, - нардепка від СН Янченко

Щойно президент України Володимир Зеленський підпише ухвалений Верховною Радою законопроєкт №1029 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти стосовно забезпечення ефективності інституціонального механізму запобігання корупції", керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції буде відправлено у відставку.

напк

Про це в коментарі виданню "ГОРДОН" сказала нардепка від "Слуги народу", заступниця голови комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Галина Янченко, передає Цензор.НЕТ.

"Це крок, спрямований на те, щоб управління НАЗК було одноосібним, а не колегіальним. Річ у тім, що колегіальне управління погіршувало ефективність та оперативність ухвалення рішень. У деяких питаннях вони цю колегіальність просто доводили до абсурду. Наприклад, на засіданнях керівництва голосували за те, як їм відповідати на листи, що надходять. Тобто це була, по суті, говорильня. Частина членів НАЗК не була професіоналами, і, відповідно, їхня робота не була ефективною. Зокрема, вони блокували впровадження в НАЗК сучасних технологій – працювали по-старому", – заявила Янченко.

За її словами, конкурс, на якому оберуть нове керівництво НАЗК, буде досить жорстким.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики