Цензор.НЕТ

03.10.19 15:40

Закликаю бойкотувати готель, у якому відбувався "Турецько-Кримський економічний форум", - посол України Сибіга

Український посол у Туреччині Андрій Сибіга закликав бойкотувати турецький готель "Renaissance Polat", який прийняв організований "Турецько-Кримський економічний форум".

Закликаю бойкотувати готель, у якому відбувався "Турецько-Кримський економічний форум", - посол України Сибіга

Про це він повідомив у своєму Twitter, інформує Цензор.НЕТ.

"Надавши майданчик для проведення так званого кримського економічного форуму готель Polat Renaissance Hotel у Стамбулі солідаризувався з російським окупантом. Відтепер в готелі не будуть зупинятися делегації з України. Сподіваємося українські туристи теж зроблять такі висновки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, посольство України в Туреччині викрило чергову провокацію РФ - спробу легітимізувати окупацію Криму, провівши в Стамбулі "Турецько-Кримський економічний форум".

Як стало відомо Укрінформу, "Турецько-Кримський економічний форум" був запланований до проведення в Стамбулі 1 жовтня. Заявлений напрямок спілкування на форумі - розвиток співпраці Туреччини і Криму в різних сферах логістики, сільського господарства, туризму, будівництва та енергетики, можливості експорту, імпорту та інвестицій. Участь у форумі не безкоштовна. Вартість - 3000 лір (близько 15 тисяч гривень). В анонсі заходу також зазначено, що його мета - розвиток "турецько-кримсько-російських відносин" і створення нових можливостей для бізнесу.

Закликаю бойкотувати готель, у якому відбувався Турецько-Кримський економічний форум, - посол України Сибіга 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики