Цензор.НЕТ

03.10.19 22:43

Івано-Франківська облрада виступила проти реалізації "формули Штайнмаєра". ФОТОрепортаж

Депутати Івано-Франківської обласної ради на позачерговій сесії прийняли звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну із закликом не допустити надання окупованим територіям особливого статусу.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу облради.

"Ми виступаємо проти реалізації так званої "формули Штайнмайєра", за якою відповідно до "Мінських угод" запроваджується особливий статус окупованих територій Донецької та Луганської областей. Анонсований 1 жовтня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським документ, підписаний учасниками тристоронньої контактної групи у Мінську, є прихованою здачею національних інтересів України, загрожує безпеці та територіальній цілісності нашої держави та є фактичною капітуляцією України у російсько-українській війні і не гарантує встановлення миру навіть на умовах Путіна", – зазначив перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Івано-Франківська облрада виступила проти реалізації формули Штайнмаєра 01

Депутати обласної ради закликали Президента України, Верховну Раду України, Кабінет міністрів України, народних депутатів України від області проявити весь свій патріотизм, професіоналізм та державницьку позицію. А саме "не допустити надання особливого статусу окупованим територіям, проводити вибори до місцевих рад тільки після повної деокупації зазначених територій, не розміняти інтереси Держави на примарний мир", - сказано в повідомленні пресслужби.

Івано-Франківська облрада виступила проти реалізації формули Штайнмаєра 02

Звернення було підтримано одноголосно. "За" проголосували 68 депутатів обласної ради.

Раніше з аналогічною заявою виступили депутати Львівської обласної ради.

Івано-Франківська облрада виступила проти реалізації формули Штайнмаєра 03Івано-Франківська облрада виступила проти реалізації формули Штайнмаєра 04
Івано-Франківська облрада виступила проти реалізації формули Штайнмаєра 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики