Цензор.НЕТ

04.10.19 08:03

Роботодавці у сфері вищої освіти назвали Держрегуляторну службу органом, який "захищає інтереси суб'єктів ринку"

Ефективність роботи Державної регуляторної служби України (ДРС) викликала подив у роботодавців у сфері вищої освіти в частині готовності захищати інтереси суб'єктів ринку.

Роботодавці у сфері вищої освіти назвали Держрегуляторну службу органом, який "захищає інтереси суб'єктів ринку"

Про це заявив голова ради Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти Ростислав Щокін в ефірі телеканалу 24, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Обозреватель.

За його словами, в Україні є низка норм, які не відповідають сьогоднішнім вимогам суспільства і законодавства, або потребам ринку і ДРС активно включатися до процесу подолання цієї проблематики.

"Чесно вам скажу, я здивувався тому, наскільки працівники і особливо керівники Державної регуляторної служби були готові захищати інтереси суб'єктів ринку перед її колегами, по суті, перед їхніми колегами", - заявив Щокін.

Також він зазначає, що у Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців у сфері вищої освіти є позитивний досвід звернення до ДРС із питання видачі неправомірних рішень про позбавлення ліцензій або припинення терміну дій ліцензій.

Оновлена Державна регуляторна служба почала працювати п'ять років тому. Відомство є своєрідним арбітром на правовому полі між державою, підприємцями і споживачами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики