Цензор.НЕТ

04.10.19 19:09

"Це здача національних інтересів і початок капітуляції", - міськрада Сум виступила проти імплементації "формули Штайнмаєра"

Депутати Сумської міськради виступили проти імплементації "формули Штайнмаєра".

кучма

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

Відповідне звернення до президента та Верховної Ради України було прийнято у п’ятницю, 4 жовтня, на позачерговій сесії.

Депутати заявили, що рішуче заперечують "спроби через реалізацію так званої "формули Штайнмаєра" розміняти перспективи Української державності на примарний мир ціною приниження країною-агресором, що знову зробить Україну частиною Росії".

На їхню думку, наміри з реалізації "формули Штайнмаєра" є неприхованою "здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні".

Також депутати закликали президента розірвати дипломатичні відносини з РФ та не відновлювати їх до повної деокупації всіх українських територій, домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканість її кордонів в обмін на відмову від ядерної зброї.

Депутати пропонують керівництву держави та провідним політичним силам організувати Національний круглий стіл для напрацювання спільної загальнодержавної стратегії на перемовинах.

1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна узгодила текст формули Штайнмаєра, яка в подальшому увійде в новий закон про статус Донбасу.

Також Зеленський заявив, що підписання усунуло останні перешкоди для проведення зустрічі в нормандському форматі.

Формула Штайнмаєра регулює набрання чинності закону про особливий статус Донбасу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики